Меню
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нед - вихідний

Автоквітучі сорти марихуани

Хіт продажу
Продано
Auto Blueberry
11
Код товару: Auto
268.75грн.
Хіт продажу
Продано
Auto Amnesia
3
Код товару: Auto
268.75грн.
Продано
Auto Critical
6
Код товару: Auto Critical
268.75грн.
Продано
Auto Haze
4
Код товару: Auto
268.75грн.
Хіт продажу
Продано
Global Bomb Auto
1
Код товару: Auto
268.75грн.
Автоквітучі сорти марихуани

Автоквітуче насіння конопель замовити з доставкою по Україні

Автоквітуче насіння конопель мають короткий життєвий цикл, від паростка до дозрілого куща всього 60-75 днів. Автоквітучі сорти марихуани можна висаджувати ранньою весною так і на початку Августа. Ці сорти добре підходять для вирощування в закритому грунті.

Проростання дуже висока, що не менше 89%. При оптовій купівлі обов'язкова знижка плюс бонуси!

Купити якісні Автоквітучі насіння марихуани (конопель, канабісу) післяплатою в оригінальній упаковці України в магазині sports-seeds.com

Автоквітучі насіння конопель називають рудералісом, який спочатку виростав в Польщі, Чехії і Росії, де вважався звичайним бур'яном. Незабаром цей канабіс почали вирощувати в Китаї і на Кавказі, а згодом перетнув океан.

Згідно з історичними даними, перший вдалий експеримент по виведенню Автоквітучих провели канадські ентузіасти, схрестивши один з видів Ruderalis'а з індикою. Хоча ця версія незабаром кане на лету, оскільки багато сідбанків намагаються приписати собі революційний винахід.

Що таке Автоквітучій сорт?

Це канабіс, який не залежить від тривалості світлового дня. Але ви ніде не зможете купити Автоквітучі насіння без суміші з сатіви або індики, адже чистий рудераліс не містить ТГК, тому не надає психоактивну дію. Необхідну силу і потужність сорт отримує при схрещуванні з іншими генотипами.

Переваги Автоквітучих :

Швидке дозрівання. Максимальна тривалість життєвого циклу становить 2,5 місяця. На відкритому грунті посів проводиться ранньою весною, а збір врожаю здійснюється на початку серпня. В Індор виконувати посадку можна в будь-який час року. Період вегетації триває не більше трьох тижнів.

Стійкість. Рослина не вимагає спеціального догляду, нормально переносить перепади температур, підрізування і пересадку, що не піддається заражень і впливу грибків.

Фінансова вигода. На Автоквітучі насіння ціна невисока, при цьому ви зможете заощадити на добривах і оплаті комунальних послуг.

Компактні розміри. Висота куща рідко перевищує 70 см, що робить Автоквітучі дуже зручними для вирощування на закритому грунті. З цієї причини урожай невисокий, але зміст ТГК у багатьох сортів перевищує 20%. До того ж, на відміну від фотоперіодічних , Автоквітучі дають урожай кілька разів на рік.

Селекція. Функція Автоквітучих передається у спадок.

При появі сходів гровер спостерігають кілька пар листя, які моментально переходять у фазу цвітіння. У рослин чоловічої статі цей процес починається на 17-й день, у жіночих - трьома днями пізніше.

Каталог продукції від Спорт Сідс

Багато сучасних Автоквітучіх насіння конопель були виведені в результаті схрещування різних генотипів з Lowryder, який в свою чергу з'явився після змішування William Wonder, рудераліса і Northern Lights # 2. Але перший млинець виявився глевким - селекціонери не отримали бажаного результату. Все змінилося після того, як отриманий Автоцвіт був схрещений з бразильським сортом Santa Maria, в результаті чого сформувався штам з високою врожайністю і ТГК.

Сьогодні гени першої і другої версії Lowryder присутні в таких популярних Стрейнах як Automatic Blueberry, Automatic White Russian, Automatic AK47 і багато інших.

Як вибрати Автоквітучі ?

Більшість сідбанків пропонують замовити Автоквітучі насіння марихуани з домінуванням індики, яка славиться більш швидким цвітінням в порівнянні з сатіва. Через скороспілості і компактних форм куща, такі сорти високо шануються в світі і постійно завойовують нагороди на міжнародних конкурсах.

Але сатіва не залишається в тіні конкурента з індійським корінням. Завдяки своїй невибагливості на всіх стадіях дозрівання, Sativa користується попитом серед новачків. Рослини даної генетики не потребують рясного поливу і регулярної підгодівлі, а також пробачать будь-які огріхи, допущені гровером.

Автоквітучі насіння марихуани зайняли свою нішу на світовому ринку і поступово витісняють фотоперіодічних. Рекомендуємо замовити посівні матеріали у компанії Sports Seeds, яка співпрацює безпосередньо з виробником, тому гарантує швидке зростання і вказаний в характеристиках урожай.