Меню
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нед - вихідний

Що таке рудераліс і яку цінність він має

Що таке рудераліс і яку цінність він має

Каннабіс Рудераліс: Унікальна та Виносна Рослина

В світі конопель ми часто чуємо про сорти Сатива і Індика, але є ще один гравець в цій грі - Каннабіс Рудераліс. Цей унікальний і виносний сорт конопель має відмінні характеристики, які відокремлюють його від його більш відомих сородичів. У цій статті ми розглянемо захоплюючий світ Каннабісу Рудераліс, його походження, особливості росту та області застосування.

Жорсткі Коріння Рудераліса

Каннабіс Рудераліс поки офіційно не визначено як окремий вид, і ботаніки все ще сперечаються щодо цього. Рудераліс - це дикий сорт конопель, який росте в Росії, Центральній Європі та Центральній Азії. Він пристосований до суворих умов цих регіонів. Будь то варіація основного сорту конопель чи окремий вид, Рудераліс, ймовірно, походить від сортів Індики, які, в свою чергу, ймовірно, походять від Сативи.

Найменший Тип Конопель

Характерною рисою Каннабісу Рудераліса є його низький зріст. Доросла рослина часто досягає всього 30-80 см. Вона має лише кілька гілок та широкі, жирні листки, схожі на листя Каннабісу Індики. Як тільки розпочинається цвітіння, Рудераліс не збільшує свого зросту навіть у порівнянні з сортом Індики. Тому її іноді називають карликовим каннабісом або бонсай-коноплею.

Самозапилення Каннабісу Рудераліс

Однією з найбільш вражаючих рис Каннабісу Рудераліса є його здатність до самозапилення. Подібно до більшості рослин, які цвітуть в залежності від сезонних змін клімату, зокрема від кількості годин світла, Рудераліс дотримується свого власного біологічного годинника. Ця риса дозволяє рослині цвісти і розмножуватися в залежності від віку кожної окремої рослини.

Каннабіс Рудераліс починає цвісти, коли досягає певного рівня зрілості, зазвичай після 5-7 тижнів зростання. І як тільки починається цвітіння, воно триває до тих пір, поки інші фактори навколишнього середовища, такі як зима, не призводять до загибелі рослини. У відміну від інших сортів конопель, які зазвичай вмирають природним шляхом після завершення розмноження.

Швидкий Цикл Росту

Рудераліс адаптувався до коротких, прохолодних літ і ця адаптація відображається в його циклі росту. Він може завершити свій життєвий цикл, від насіння до вирощування насіння, всього за 10 тижнів (хоча більш поширеним є 12-14 тижнів). Насіння цього сорту є стійкими і виживають в замерзлій землі до тих пір, поки умови не стануть сприятливими для росту. Вони також можуть витримувати натиск людей або тварин, і в деяких випадках це навіть допомагає насінню прорости.

Властивості та Застосування Каннабісу Рудераліс

Дикі сорти Каннабісу Рудераліса зазвичай мають низький вміст ТГК та відносно велику кількість КБД, двох психоактивних сполук, відомих як каннабіноїди. Хоча чисті сорти Рудераліса мало підходять для виробництва волокон або рекреаційного використання, їх життєздатність, здатність до самозапилення і надзвичайно швидкий час дозрівання цікавлять селекціонерів конопель.

Гібриди, створені шляхом поєднання сортів Індики та Рудераліса, в даний час вважаються одними з найраніше дозріваючих рослин на відкритому повітрі. Гібриди з участю Рудераліса також корисні для медичних цілей, особливо там, де цінуються терапевтичні властивості КБД без психоактивних ефектів від високого вмісту ТГК.

Висновок

На завершення можна сказати, що Каннабіс Рудераліс, можливо, не так відомий, як його сородичі Сатива та Індика, але він пропонує унікальні якості, що роблять його цікавою частиною світу конопель. Чи ви селекціонер, який прагне розробити ранні сорти конопель, чи людина, яка шукає терапевтичні властивості КБД без ефекту від високого вмісту ТГК, Рудераліс має, що запропонувати.

Коментарі