1 Корисні властивості коноплi - новости Sports-seeds

Sportsseeds

+38(095)83-73-627

+38(068)60-83-545

+38(063)15-84-558

UAH

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Корисні властивості коноплi

Основні відомості

Основні відомостіНасіння конопель, як джерело поживних речовин, відоме людству з найдавніших часів. Варто зазначити, що люди приділяли мало уваги тим сортам, які, на їх думку, не несли в собі лікувальної дії або не могли використовуватися у промисловості. Здійснивши короткий екскурс в історію, розуміємо, що, до початку періоду формування новітньої медицини, населення усіх країн використовувало насіння різного походження, яке впливало на ЦНС, з метою лікування. Навіть табак, без якого важко уявити сьогодні життя на планеті, вперше почав використовуватися у Східній Європі для лікування головного болю. Що стосується насіння конопель, більшість людей асоціює його виключно з наркотичною речовиною, що виробляється з нього. Сьогодні ми спробуємо проінформувати загал про корисні властивості цього насіння, яке в деяких випадках може не лише покращити здоров’я, а й урятувати життя. Насіння конопель – джерело невичерпної енергії. Воно має схожий до горіхів склад. Останнім часом вітчизняні спортсмени шукають рецепт нових білкових напоїв, проте мало хто уявляє, що конопляне насіння на 25 % складається з білків. Більш того, кожен організм потребує ряд жирних кислот. У насінні містяться важливі Омега 3 і Омега 6 кислоти.

 

Сучасні дослідження

Якщо Ви ще маєте сумніви, що насіння канабісу – незамінне джерело біологічної енергії, цінність якого неможливо переоцінити, пропонуємо Вам ознайомитися з науковими фактами щодо нього, які офіційно затвердженні авторитетними науково-дослідними центрами та ознайомитися з деякими історичними відомостями.

 

Канабіс у Стародавньому Сход

іУ Стародавньому Сході насіння канабісу використовувалося ще до появи медицини, як такої. Його властивості допомагали лікувати безліч хвороб та дарували життя смертельно хворим. Деякі цілителі того часу використовували насіння для знеболюючого ефекту, також лікували безсоння. Відомо, що канабіс на Сході і зараз використовується достатньо широко і його вплив на організм достеменно відомий місцевим лікарям. Проте зараз він використовується здебільшого для лікування VIP-пацієнтів у приватних лікарнях. Західні лікарі протягом останнього десятиліття небезуспішно намагаються перейняти досвід місцевих лікарів.

 

Вітаміни та мінерали

Насиченість насіння конопель клітковиною та цілою низкою вітамінів (Е, С, А) безперечно робить його лідером за корисністю серед усіх видів насіння, а також овочей і фруктів. Люди, які базисно знайомі з фізіологією, розуміють, що кожного дня організм повинен отримувати певну порцію кальцію та калію. У менших дозах, але не менш потрібними є магній та фосфор. Всіма цими речовинами багате насіння канабісу. Отже, воно може використовуватися з метою виробництва не лише лікарських засобів, а і вітамінів та органічних добрив.

 

Компанії, які прагнуть знайти для власної продукції відносно дешеві джерела антиоксидантів, мають звернути увагу на насіння конопель. Люди, що страждають на хворобу Альцгеймера, потребують лікування токоферолом, який міститься у даному насінні. Усі впливові фармацевтичні корпорації, які працюють над створенням ліків проти раку, мають спробувати використати насіння канабісу як протираковий засіб через високий рівень вмісту токоферолу у ньому.

 

Насіння канабісу та дерматологія

Дерматологічні клініки і виробники засобів догляду за шкірою безумовно визнають насіння конопель власним фаворитом у виборі сировини для такої продукції. Канабіс багатий спеціальними маслами, які при певній обробці з успіхом можна використовувати у боротьбі проти різних дерматитів.

 

Канабіс проти холестерину

Чи знаєте Ви, що проблема високого рівня холестерину є однією з найбільших проблем сучасної медицини у світі? Масло канабісу і безпосередньо насіння справді швидко і без наслідків для організму знижують рівень холестерину навіть у складних випадках.

 

Зброя проти хвороб у майбутньому

На використання насіння конопель у якості сировини для медичної продукції мають звернути увагу абсолютно всі фармацевтичні компанії. Це – зброя майбутнього проти багатьох хвороб. Його також можна використовувати як профілактичний засіб та для покращення загального самопочуття? Ніколи не задумувалися над тим, чому на Сході така висока тривалість життя? Тепер Ви маєте відповідь.

Все статьи