1 Завдяки генної токсикології 04 було доведено відсутність мутагенності ТГК

Sportsseeds

+38(095)83-73-627

+38(068)60-83-545

+38(063)15-84-558

UAH

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Противоопухолевые эффекты ТГК

Дельта- 9 - тетрагідроканнабінол ( ТГК) , головний активний компонент марихуани , проявив протипухлинні свойства01 , 02 . За повідомленнями Galve - Roperh01 протипухлинну застосування ТГК включає в себе нейтралізацію змінених клітин в основі , призводить до повернення в колишній стан злоякісної пухлини у щурів і мишей. Дослідники припускають , що «результати наших досліджень можуть відкрити дорогу новому терапевтичному підходу в лікуванні злоякісних пухлин. Враховуючи отримані результати , ми вважаємо , що необхідно врахувати досвід подібних досліджень в минулому , зокрема дослідження з Національної токсикологічної програми , які показали явні властивості ТГК в боротьбі зі злоякісною опухолью03 , 04 . Це також показує доречність повернення до дискусії про медичне застосування марихуани

В експерименті взяли участь гурти з 70 щурів чоловічої і жіночої статі , яким вводили 12,5 , 25 або 50 мг ТГК на 1 кг маси тіла і ті , кому не вводили . Миші отримували в їжу 125 , 250 або 500 мг ТГК в кормі або не отримували ТГК взагалі. Експеримент тривав протягом 104-106 недiль03 , 04 . Протягом цього 2 -річного періоду вага тіла знизилась , при цьому варто врахувати , що всі групи споживали однакову кількість їжі. Більш важливо , що виживаність у всіх ТГК -групах була значно вище , ніж у простих мишей і щурів. У мишей виживаність була порівнянна у всіх групах , включаючи мишей , які отримують високі дози . Так само в ТГК -групах були зафіксовані випадки апатії , супроводжувані конвульсіями і припадками , які відбувалися тільки при ін'єкції високих доз або відразу після них.

Як у мишей , так і у щурів в ТГК -групах  не спостерігалися тенденції до новоутворень  злоякісних пухлин , що було пов'язано з впливом ТГК03 , 04 . Було доведено , що для декількох систем організму вплив пухлинних утворень було значно скорочено .  Вплив фіброаденоми молочної залози і пухлини шийки матки було знижено у ТГК -групах у жіночих особин щурів , так само , як і розвиток внутритканевой аденоми , аденоми панкреатиту та ін. захворювань у особин чоловічої статі. Костьольне ураження тканин без впливу новоутворень , підвищення роботи щитовидної залози з вироблення фолікулярних клітин відмічено у всіх ТГК -групах , в яких так само не було виявлено пухлин і новоутворень. Виявлено відсутність безпосереднього зв'язку між токсичністю і канцерогенностью05 , 06,07 . Щодо канцерогенної активності ТГК в мишах , передумови аденоми щитовидної залози були помічені тільки в групах з низькими дозами ТГК ( 125 мг / кг). У чоловічих особин було 6 / 60 , 3 / 61 і 1/ 57 випадків з дозуванням відповідно 125 , 250 і 500 мг ТГК проти 0 /60 у простих особин , і у жіночих відповідно 9 / 60 , 3 / 60 і 1/ 60 випадків проти 4 / 60 випадків у простих особин. Фактично це не було пов'язано з дією ТГК03 , 04 через непропорційності і відсутності взаємозв'язку . До того ж було виявлено різке зниження як доброякісної , так і злоякісної пухлини , як у жіночих , так і чоловічих особин.


Скорочення ваги тіла , може бути так само пояснено зниженням пухлинної активності 08,09,10 , придушення якої більшою мірою було викликано в органах гормонального регулювання 11 . Після завершення останніх досліджень стало ясно , що скорочення числа пухлин в шести органах пов'язано з дією ТГК .

Наші 2 - річні дослідження 03,04 показали , що досліджені протипухлинні ефекти ТГК не обмежуються тільки ін'єкціями цього препарату , і ці ефекти впливають на довільні пухлини в організмах мишей і щурів. Протипухлинні впливу ТГК системи і застосовні до різних типів пухлини в різних органах. Проведені дослідження наштовхують на думку про те , що ці ефекти пов'язані з гормонами і можуть пояснити втрати у вазі. Було виявлено значне зниження доброякісної і злоякісної пухлини у всіх органах , як у щурів , так і у мишей після застосування ТГК : у щурів чоловічої статі пухлина була помічена в 98 % простих щурів проти 98 , 92 і 90 % в групах з дозуванням відповідно 12 , 5 , 25 і 50 мг / кг. У щурів жіночої статі : 88 % простих щурів проти 82 , 86 і 79% ТГК- груп . Більш вражаючими виявилися результати у чоловічих особин - 73 % у простих мишей проти 55 , 44 і 30% в ТГК -групах . І у жіночих : 77 % простих мишей проти 52 , 43 і 27% в ТГК -групах 03,04 .


Цікаво , що дозування в дослідженнях Galve - Roperh01 була такою ж , як у наших . Результати їх досліджень також схожі з нашими в тому , що вплив ТГК не впливає ні на кров'яний, ні на загальний баланс речовин в організмі , ні на здатність поглинати і засвоювати їжу і воду. Наприклад , для вивчення антиканцерогенно
ї дії ТГК  піддавалися впливу канцерогенів (9,10 - dimethylbenz [ a ] anthracene ) , які викликали пухлини молочних залоз. Так само потребує більш детального вивчення залежність зниження ваги і протипухлинної дії ТГК .


Завдяки генної токсикології 04 було доведено відсутність мутагенності ТГК . У результаті дослідження ТГК не викликав ніяких змін в хромосомах разом або без катализирующего ензиму S9 . Ніяких змін в еритроцитах виявлено так само не було. По закінченню всіх досліджень було укладено , що ТГК ніяк не впливає на геном.
Довгі дослідження та біоаналізи проводилися і проводяться для виявлення причин , які безпосередньо викликають рак , а так само тих причин , які суттєво збільшують ризик раку у людей , що піддаються дії канцерогенів 14,15,16 . Так само ці дослідження можуть допомогти в пошуках і антиканцерогенних агентів 17,18,19 . Тому наше дослідження , в якому щури і миші піддавалися впливу ТГК на протязі 2 років показували зниження ваги, підвищення показників виживаності, зниження пухлинної активності , переважно в органах з гормональним контролем. Всі ці дослідження ТГК03 , 04 , ведуть до думки , що каннабіноїди насправді можуть бути хорошими антиканцерогенними агентамі01 , 02 .

Все статьи