1 Iгноруючи цю фатальну помилку , що вбиває життя , наш уряд продовжує свою божевільну політику на винищення в Земного життя рослини конопель !

Sportsseeds

+38(095)83-73-627

+38(068)60-83-545

+38(063)15-84-558

UAH

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Семена конопли и птицы.

 

У багатьох джерелах згадується , що в місцях де росте конопля , в сезон дозрівання , птиці віддають перевагу  корму  iз насiння  конопель. Так само є згадки , що введення в раціон конопляного насіння може допомогти птахам у боротьбі з ощипом Це пов'язано , насамперед з набором незамінних жирних амінокислот у складі насіння.
« Конопляні зернятка - улюблена їжа птахів , тому що зерна повні поживними маслами ». ( Margaret McKenny , Birds in the Garden , Reynal & Hitchcock , NY , 1939 ) Вражаюче , але коли конопля вирощується на насіння , половину ваги зріло
ї жіночої рослини складають зерна !
До 1937р , коли вийшов закон про заборону , насіння конопель у всьому світі були кормом номер один для домашньої та дикої птиці. Конопля - Найулюбленіша * їжа птахів на планеті ; чотири мільйони фунтів конопляного насіння для співочих птахів було продано в роздробі в США в 1937р. У кормовій суміші птахи вибирають і їдять спочатку конопляне насіння . Птахи живуть довше і розводяться краще, якщо в їхньому кормі присутня багато  конопляного насіння .
Масло насіння добре впливає на оперiння і в цілому на здоров'я.* Представник компанії з виробництва корму для птахів повідомив в Конгресі в 1937р : « Співочі птахи не співають без конопель ». Насіння конопель не виробляють наркотичного ефекту ні на людей! ні на птахів. У насінні містяться тільки сліди THC . Наші  політичні діячі , які провели закони, що забороняють технічну коноплю , закони , засновані на дезінформації ( навмисної дезінформації ) , можуть приректи не тільки птахів , але і весь людський рід на вимирання і з іншої причини . Багато тварин їдять птахів і їх яйця. Птахи в умовах дикої природи , мають важливе значення для харчового ланцюжка ; кількість пернатих продовжує зменшуватися у зв'язку з поширенням  нафтохімічних пестицидів , гербіцидів і відсутністю зерна конопель ! Якщо конопля присутня в раціоні птахів , вони живуть довше на 10-20 %; мають більше потомства , їх оперiння краще змазано і блищить , що дозволяє довше літати.
Ігноруючи цю фатальну  помилку , що вбиває життя  , наш уряд продовжує свою божевільну політику на винищення в Земного життя рослини конопель !

Все статьи