Меню
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нед - вихідний

Smile Seeds Auto

Хіт продажу
Продано
Auto Blueberry
11
Код товару: Auto
268.75грн.
Хіт продажу
Продано
Auto Amnesia
3
Код товару: Auto
268.75грн.
Продано
Auto Critical
6
Код товару: Auto Critical
268.75грн.
Продано
Auto Haze
4
Код товару: Auto
268.75грн.
Хіт продажу
Продано
Global Bomb Auto
1
Код товару: Auto
268.75грн.

Авто насіння марихуани, купити авто насіння марихуани в Україні

Авто сорти конопель характеризуються коротким періодом життя. Між пророщуванням і дозріванням суцвіть проходить всього лише 2 місяці. Такий вид канабісу зручний тим, що починати висаджувати його можна в березні, а закінчувати напередодні осені. Співвідношення жіночих і чоловічих статей становить 50/50. Рослини витримують спеку і легкі морози, не здатні жити лише в умовах холодного циклону.

Авто сорти зручні тим, що не звертають уваги на зміни світлового циклу, тоді як в житті індика і сатіва це явище відіграє велику роль. Цвітіння посівної і індійської конопель настане в залежності від обсягу випромінюваного світла. Характерно виключно деяких різновидів сортовий марихуани. Щоб отримати рослину, що володіє психоактивних ефектом, потрібно схрестити сорти сатіва і індика, яка містить ТГК.

Після сходів у авто сортів з'являється кілька пар листя, вони практично відразу починають цвісти. Примітно, що чоловіча стать можна визначити трьома днями раніше, ніж жіночий. Авто сорти користуються великою популярністю в світі, оскільки їм характерно швидке цвітіння і компактні розміри, які роблять рослину універсальним. Це ідеальний варіант для селекціонерів, оскільки їм видається відмінна можливість вивести нові види марихуани з хорошими даними. Як і багато інших низькорослі рослини, авто сорти не можуть похвалитися багатим урожаєм, оскільки багатьом шишкам просто ніде поміститися.

Бувають випадки, коли швидке цвітіння є перешкодою для клонування. Авто сорти - це як раз той самий випадок. Також рослини не здатні ревегетіровати в зв'язку з раннім цвітінням матері. Мабуть, це єдині негативні якості розглянутого виду. Еталоном авто сорту вважається Lowryder. З його особливостей вичавлюють максимум багато селекціонерів, використовуючи рослину для отримання гібрида з великою концентрацією ТГК. Найбільш відомі результати схрещування мають назву Automatic White Russian, Automatic AK47 і Automatic Blueberry. Всі вони є «синами» Lowlife Seeds.

Авто сорти практично не видають аромату, що дуже важливо при вирощуванні в кімнатних умовах. Для того, щоб виводити рослину в закритому приміщенні, не потрібно дотримуватися особливих санітарних правил, оскільки коноплі вдало протистоїть різним захворюванням. Насіння авто сортів не містять наркотичних речовин, а тому продукт можна без проблем купити в інтернеті. Рослина використовується в багатьох сферах людської життєдіяльності: медицина, промисловість, дослідження та ін. Сорти підійдуть навіть для годування птахів і отримання масел.