Меню
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нед - вихідний

Регулярні насіння

Регулярні насіння марихуани - це насіння конопель (канабісу, марихуани, коноплі) жіночої та чоловічої статі. Статистика може змінюватися, це залежить від навколишнього середовища.

У нашому магазині представлений кращий насіння конопель Європейських сідбанков як Speed ​​Seeds, Strong Seeds, Vision seeds, Eva seeds, Green House Seeds, Flash-seeds, Seedsman (Іспанія, Голландія, Словенія, Румунія) Проростання насіння конопель дуже висока, що не менше 89% . При оптовій купівлі насіння конопель обов'язкова знижка плюс бонуси.

Інтернет-магазин Sports Seeds пропонує замовити регулярні (фотоперіодічность) насіння конопель, які використовуються для вирощування жіночого і чоловічого канабісу. Такі посівні матеріали підходять новачкам і досвідченим Гровер, а світові сідбанкі застосовують гени регулярних Стрейн при створенні нових видів марихуани.

Переваги фотоперіодічность марихуани:

високий вміст ТГК і КБД;

при вегетативної фазі цикл триває від 18/6 до 24/0;

гени піддаються клонуванню;

кущі не випускають сильний аромат при підрізуванні;

За допомогою регулярних сортів досвідчені гровер експериментують і отримують врожайну коноплю.

Правила вирощування

Кінцева мета садівників - отримати жіночі насіння. Пол конопель залежить від особливостей вирощування і кліматичних умов. Якщо ви вирішили насіння марихуани купити, щоб отримати фемінізованих кущ, то врахуйте наступні моменти:

Концентрація азоту. Чим вище цей показник, тим більша ймовірність формування жіночих плодів.

Вологість. Підвищуйте вологість повітря для отримання фемінізованих насіння.

Температура. Опустіть показники термометра до граничного значення, що підвищить шанси на збір жіночих шишок.

Освітлення. У виробництві fem-конопель застосовується синій спектр світла.

Фотоперіод. Необхідно скоротити тривалість світлового періоду.

Всі перераховані вимоги виконуються з моменту формування третьої пари листя. Мікроклімат підтримується 2-3 тижні, після чого кущ вирощується традиційним способом.

Фотоперіодічность сорти виробляються на відкритому і закритому грунті. Прихильники Індора заздалегідь купують гроубокса, лампи і термометри. Готовий продукт вживається в медичних цілях і використовується як корм для риб і птахів.

Вас цікавить не тільки якість посівних матеріалів, але і ціна? Для покупки недорогих насіння канабісу звертайтеся в компанію Sports Seeds.