Меню
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нед - вихідний

Політика безпеки

Політика безпеки

Шановні покупці! Будь ласка, уважно ознайомтеся з наведеною нижче інформацією, адже незнання законів не звільняє від їх дотримання !!!

Також рекомендуємо прочитати матеріал про відповідальність !!!

Ми знаходимося на території юрисдикції України, тут описана українська законодавча база в сфері регулювання обігу наркотичних засобів

Законодавча база Вашої країни може відрізнятися в даних питаннях, перевірте всі самостійно або отримаєте компетентну консультацію перед замовленням наших товарів.

Посів і вирощування конопель

За порушення в цій сфері можливі два види відповідальності - адміністративна і кримінальна.

Згідно зі статтею 106-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, незаконний посів або незаконне вирощування конопель у кількості до 10 (десяти) рослин тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від 306 до 1700 грн. з конфіскацією незаконно вирощуваних рослин. В цьому випадку співробітником міліції складається протокол про адміністративне порушення, на підставі якого згодом рішенням суду з винуватця стягується штраф у зазначеному розмірі.

Якщо ж кількість вирощуваних рослин перевищує 10 (десть), за це передбачається вже кримінальна відповідальність. Згідно ст. 310 Кримінального кодексу України, незаконний посів або незаконне вирощування конопель у кількості від 10 до 50 рослин тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від 1700 до 8500 грн., Або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років. Даний злочин є злочином невеликої тяжкості і тому позбавлення волі за собою не тягне.

При цьому особа, яка добровільно здала наркотичні засоби і вказало джерело їх придбання або сприяла розкриттю злочинів, пов'язаних з їх незаконним обігом, звільняється від кримінальної відповідальності за незаконне їх виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання.

Згідно ч. 2 ст. 310 Кримінального кодексу України, незаконний посів або незаконне вирощування конопель особою, яка раніше була засуджена за цією статтею чи яка раніше вчинила один із злочинів, передбачених статтями 307, 309, 311, 317 Кримінального кодексу, або даний злочин скоєно за попередньою змовою групою осіб з метою збуту, а також незаконний посів або вирощування конопель в кількості 50 і більше рослин тягнуть за собою позбавлення волі на термін від 3 до 7 років.

За сформованою судовій практиці, злочин, передбачений вищевказаною статтею Кримінального кодексу, визнається таким з моменту висівання насіння або посадки розсади, а також вчинення дій по догляду за рослинами незалежно від досягнення поставленої мети. Якщо з незалежних від волі «садівника» причин (в результаті заморозків, посухи та ін.) Семена не зійшли або рослини загинули, то і в цих випадках злочин визнається вчиненим.

При цьому, під час підрахунку кількості незаконно вирощуваних рослин по усталеної судової практики окремим рослиною вважається те, яке має самостійний корінь, а кількість його стебел в розрахунок не береться.

Дії осіб, які здійснили незаконний посів або вирощування наркотичного засобу, а потім зберігали, перевозили, збували перероблене наркотичний засіб, в судовій практиці кваліфікуються як сукупність злочинів, що тягне за собою ще більш суворі санкції.

Також слід зазначити статтю 315 Кримінального кодексу України, згідно з якою схиляння до вживання наркотичних засобів є злочином і тягне за собою обмеження свободи на строк до 5 років або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років. При цьому судовою практикою встановлено, що схиляння до вживання наркотичних засобів - це насильницькі дії (прохання, умовляння, пропозиція, переконання, примус шляхом залякування і геть.), Спрямовані на збудження бажання у певної особи вжити наркотичні засоби хоча б один раз. При цьому відповідальність за цією статтею настає незалежно від результату - спожило особа наркотичні засоби, або відмовилося

Санкції за незаконні зберігання, перевезення і т.д. наркотичних засобів, отриманих з рослин роду конопель

Згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України №188 від 01.08.2000 р зі змінами від 29.07.2010 р «Про затвердження таблиць невеликих, великих та особливо великих розмірів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, які знаходяться у незаконному обігу», наркотичними засобами є канабісу :

смола канабісу (гашиш, анаша),
масло канабісу,
настоянки і екстракти канабісу,
марихуана (висушена і не висушена),
верхівки рослин з квітами або плодами за винятком дозрів насіння, з яких не була виділена смола
Таким чином, насіння конопель самі по собі не є наркотичним засобом, і їх продаж і / або покупка не тягнуть за собою адміністративну або кримінальну відповідальність, оскільки відсутній склад злочину.

Поняття «сприяють вирощуванню псих активних р

Коментарі